مواد قنادی
خانه / پودر کیک / قیمت روز پودر کیک مافین وانیلی ۹۸ در بازار ایران

قیمت روز پودر کیک مافین وانیلی ۹۸ در بازار ایران

پودرکیک آماده در بسته های مختلفی در کارخانه های کشورمان ایران درحال تولید است. درست کردن کیک با استفاده از این پودر کیک ها، خیلی راحت و آسان است. قیمت پودر کیک مافین وانیلی در وزن های مختلف آن، متفاوت می باشد.

قیمت روز پودر کیک مافین وانیلی 98 در بازار ایران

قیمت فروش پودر کیک مافین وانیلی در مراکز تولیدی

قیمت فروش پودر کیک مافین وانیلی در مراکز تولیدی اگر شما پودر کیک مافین عمده  را خریداری کنید، هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد. بیشترین کسانی که این پودر کیک های آماده را از مراکز فروش می خرند، خانم های کارمند هستند، زیرا این خانم ها ساعت کمی را در خانه حضور دارند و نمی توانند تمام مواد کیک را باهم مخلوط کرده و کیک بسازند. این خانم های مشغله دار با خرید پودر کیک های آماده، تنها با اضافه کردن دو عدد یا سه  تخم مرغ می توانند، مواد کیک را داخل قالب های زیبا ریخته و در فر بگذارند.


خرید پودر کیک مافین وانیلی به صورت عمده و خرده

فروش پودر کیک مافین در کشور به وسیله ی فروشندگان زیاد شده است. پودر کیک های تولید شده در کشور به خاطر اینکه از بهترین آرد گندم و سایر مواد مرغوب برای تهیه ی آنها استفاده شده است، به کشور های دیگر هم صادر می شوند. قیمت پودر کیک های صادراتی از پودرکیک هایی که در داخل بازار هستند، مقداری گران تر می باشد.

برای خرید پودر کیک به صورت عمده و مستقیم می توانید به کارخانه های تولید کننده مراجعه کنید. با خرید از کارخانه ها چون واسطه های بین محصول و مشتری حذف شده، قیمت پودر کیک ها ارزان تر حساب می شود. 

در کارخانه ها پودر کیک ها در طعم های متنوعی شامل: موزی، پرتقالی، ساده، توت فرنگی، کاراملی، قهوه، ساده، وانیلی، زعفرانی ، شکلاتی، کاکائویی و … می باشد. افراد می توانند به اینترنت و سایت های اینترنتی خرید و فروش لوازم قنادی مراجعه کنند، براساس سلیقه و نیازشان هر تعداد پودر کیک آماده که می خواهند، با اینترنت به صورت آنلاین سفارش بدهند. 

طریقه ی درست کردن کیک بر روی بسته بندی های پودر کیک ها مشخص شده است. شما می توانید هنگام درست کردن کیک با این محصولات، هر ماده خوراکی افزودنی مثل شکلات، موز، بیسکوییت خرد شده را به آن اضافه کنید و بعد درون قالب کیک بریزید. یادتان باشد در هنگام درست کردن کیک ها، قبل از اینکه مواد را داخل قالب بریزید، قالب را روغنی کنید و کف آن را با کاغذ بپوشانید تا کیک شما دچار سوختگی نشود. 
گاهی کیک هایی که با پودر کیک های آماده ساخته شده اند، مزه و طعم لذیذ تر و خوشمزه تری از کیک های خانگی دارند. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهران هجری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09120545776
پست الکترونیکی: mehranhejry@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پودر کیک مافین کاکائویی ارزان در مشهد

فروش پودر کیک مافین در کشور بسیار رونق یافته است. این پودر کیک های آماده در میان مردم بسیار طرفدار دارند و از آنها استفاده زیادی می شود، به همین خاطر کارخانه ها

دیدگاهتان را بنویسید