مواد قنادی
خانه / ژله تزئین کیک / قیمت آنلاین ژله تزئین کیک با کیفیت در سال ۹۸

قیمت آنلاین ژله تزئین کیک با کیفیت در سال ۹۸

از ژله نرم برای تزئین کیک استفاده میکنند.دیگر کاربرد ژله نرم که به آن ژله بریلو نیز گفته می شود،برای نرم نگه داشتن و براق کردن سطح کیک می باشد.بریلو شربت ذرت است که بصورت ژله ای و شفاف تهیه میشود و از آن برای تزئین و طراحی روی کیک استفاده میکنند. بریلو یک کلمه ی اسپانیایی می باشد که به معنی شفاف و براق است.  قیمت ژله تزئین کیک ۹۸ تقریبا برای مقدار یک کیلوگرم ۲۰ هزار تومان می باشد.قیمت عمده آن از ژله های بریلو بسته بندی در بازار کمتر است، که درصدی از آن ارزان تر می باشد.

قیمت آنلاین ژله تزئین کیک با کیفیت در سال ۹۸

قیمت آنلاین ژله بریلو طلایی تزئین کیک با بسته بندی مناسب

قیمت آنلاین ژله بریلو طلایی تزئین کیک با بسته بندی مناسباین مدل ژله در چندین طعم موجود است که یکی از انواع آن ژله بریلو طلایی است. انواع دیگری مانند ژله بریلو آلبالو ، صدفی ، توت فرنگی ، بلوبری، پرتقالی و… موجود می باشد. قیمت این ژله ها با بسته بندی مناسب با وزن ۵۰۰ گرم تقریبا برابر ۱۱ هزار تومان میباشد.چندین فروشنده ژله در اینترنت داریم که سایت های معتبری نیز هستند. ما به شما خرید ژله بریلو صدفی و طلایی را پیشنهاد میکنیم.

ژله بریلو طلایی بسیار شیک می باشد و از آن برای تزئینات کیک های مجلسی و طراحwww.confectionerymaterials.irی های خاص بیشتر استفاده میکنند.

کارخانه تولید ژله بریلو شکلاتی زیر قیمت بازار در زاهدان

کارخانه تولید ژله بریلو شکلاتی زیر قیمت بازار در زاهدانبه جهت تولید ژله بریلو برای تزئین کیک در شهر های مختلف کارخانه هایی افتتاح کردند،یکی از کارخانه های تولید ژله بریلو در زاهدان است که با تولید انبوه آن،ژله ها را با قیمتی زیر قیمت بازار به فروش میرسانند.یکی از طعم های آن ژله کاکائویی تزئین کیک است که این طعم آن در کارخانه ی زاهدان نیز تولید میشود که یکی از بهترین طعم های آن می باشد.

روش خرید آسان و سریع ژله برای تزئین کیک

روش خرید آسان و سریع  ژله برای تزئین کیکیکی از روش های خرید مواد خوراکی سایت های اینترنتی است که بهترین ، راحت ترین و سریع ترین روش خرید است،شما هرلحظه که اراده کنید میتوانید هر محصولی که نیاز دارید را سفارش داده و منتظر دریافتش باشید.برای ژله های بریلو برای تزئین کیک خود نیز میتوانید از سایت های مختلف استفاده کرده و سفارش محصول موردنظر خود را ثبت کنید.قیمت اینترنتی ژله بریلو در اندازه ها و مقدار های متفاوت موجود است.برای خرید و فروش عمده و خرد میتوانید به سایت های معتبر مراجعه کنید.

صادرات انواع ژله بریلو تزئین کیک با کیفیت بالا به ارمنستان

صادرات انواع ژله بریلو تزئین کیک با کیفیت بالا به ارمنستانژله بریلو برای تزئین و طراحی کیک در رنگ ها و طعم های مختلف موجود است.در ایران کارخانه های زیادی مشغول به کار هستند که ژله ی بریلو را با کیفیت های خوب و عالی تولید میکنند ، که از پایه برای تولید آن از مواد طبیعی استفاده میکنند.چندین سال است که این ژله های بریلو به خارج از کشور از جمله ارمنستان صادر میشوند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهران هجری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09120545776
پست الکترونیکی: mehranhejry@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده انواع ژله تزئین کیک مرغوب در بازار

ژله که به تنهایی خودش کاربرد های فراوانی دارد و این محصولات برای کودکان بسیار محبوب می باشد. امروزه این ژله ها برای تزئین کیک ها استفاده می شود که بسیار استقبال

دیدگاهتان را بنویسید