مواد قنادی
خانه / پودر کیک / قیمت پودر کیک اسپونچ وانیلی در مراکز تولیدی

قیمت پودر کیک اسپونچ وانیلی در مراکز تولیدی

با خرید پودر کیک اسپونچ وانیلی و تهیه آن در منزل می توانید به کیک مورد علاقه خود دسترسی داشته باشید. با خوردن این نوع کیک بدون شک طعم دل انگیز آن در ذهن و خاطر شما باقی می ماند. پودر کیک اسپونچ علاوه بر طعم وانیلی در طعم های مختلف دیگری نیز تولید می شود که می توانید نمونه های مختلف آن را در مراکز تولیدی خریداری کنید. قیمت پودر کیک اسپونچ وانیلی را در هنگام خرید می توانید بر روی پاکت آن مشاهده کنید. اگر می خواهید کیکی را درست کنید که دارای بافت و حجم فوق العاده ای باشد بهتر است از پودرهای کیک اسپونچ استفاده کنید. 

قیمت پودر کیک اسپونچ وانیلی در مراکز تولیدی

نرخ خرید پودر کیک اسپونچ وانیلی در بازار

نرخ خرید پودر کیک اسپونچ وانیلی در بازاراز نمونه پودر کیک های محبوب در کشور ما، پودر کیک اسپونچ وانیلی است که در بازار به وفور پیدا می شود. نرخ خرید پودر کیک های اسپونچ بر حسب وزنی که دارند تعیین می شود. کیک اسپونچ وانیلی دارای بافتی اسفنجی مانند است و دارای طعمی بسیار خوشمزه می باشد. این نوع کیک از آن دسته شیرینی هایی است که طرفداران زیادی دارد. در رابطه با نرخ خرید پودر کیک اسپونچ باید گفت که نرخ ها توسط تولید کننده با احتساب تمامی هزینه ها تعیین و بر روی پاکت آن درج می شود.

برای دریافت قیمت به روز این نوع پودرها می توانید از طریق همین سایت اقدام کنید. نرخ خرید عمده این محصول بسیار با صرفه تر از خرید جزیی آن خواهد بود. شما در این زمینه می توانید کسب و کار پر رونقی را با خرید عمده و فروش جزیی راه اندازی کنید. کافی است کمی حوصله و مهارت داشته باشید تا به سود کلان دسترسی یابید. 

فروش پودر کیک اسپونچ وانیلی به صورت کیلویی

انواع پودر کیک اسپونچ وانیلی علاوه بر فروش به صورت بسته بندی شده، یه صورت کیلویی نیز خرید و فروش می شوند. این نوع کیک در برندهای متفاوت داخلی و خارجی تولید می شود. پودر اسپونچ وانیلی را می توانید به راحتی با مواد مورد نیاز مخلوط نموده و کیکی بسیار لذیذ را آماده کنید. این کیک شامل مزایای زیر است:

  • طعم بسیار خوشمزه
  • بافتی فوق العاده اسفنجی
  • پخت آسان
  • مقاوم در برابر انجماد
  • حجم مطلوب
  • یکنواخت

پودر این نوع کیک را به صورت کیلویی می توانید از لوازم قنادی به صورت آنلاین و یا حضوری سفارش دهید. مواد تشکیل دهنده این پودر کاملا طبیعی بوده و بسیار با کیفیت است. پس از تهیه کیک اسپونچ وانیلی می توانید از خامه، کرم و یا دیگر مواد تزیینی برای تزیین کیک استفلده کنید. فروش این نوع پودر کیک در کشور ما در حجم بالایی صورت می گیرد. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهران هجری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09120545776
پست الکترونیکی: mehranhejry@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز پودر کیک مافین وانیلی ۹۸ در بازار ایران

پودرکیک آماده در بسته های مختلفی در کارخانه های کشورمان ایران درحال تولید است. درست کردن کیک با استفاده از این پودر کیک ها، خیلی راحت و آسان است. قیمت پودر کیک

دیدگاهتان را بنویسید