مواد قنادی
خانه / پودر کیک / فروش پودر کیک اسپونچ کاکائویی با حداقل قیمت

فروش پودر کیک اسپونچ کاکائویی با حداقل قیمت

پودر کیک اسپونچ‌ کاکائویی یک نوع‌ پودر آماده ای است که به دلیل ویژگی‌های خوب و منحصر‌ به فردی که دارد یکی از‌ بهترین نمونه های پودر کیک به حساب‌ می آید. از جمله طعم خوب و بافت نرم‌ و حجم خوب آن امکان‌ تولید تمام‌ این محصولات را برای شما فراهم می آورد. مواد اصلی این کیک آرد؛ شکر و تخم‌مرغ‌ می باشد. علت نامیدن این نوع پودر به این اسم این است که هنگامی که کیک بریده می شود همانند اسفنج دارای حباب هایی می باشد.

معمولا این کیک پس از پخت به تنهایی مصرف نمی‌شود و می توان آن را با خامه یا هر چیز دیگری مخلوط کرد. فروش پودر کیک اسپونچ کاکائویی به صورت کلی و جزئی امکان پذیر می‌باشد.

فروش پودر کیک اسپونچ کاکائویی با حداقل قیمت

نمایندگی های عرضه پودر کیک اسپونچ کاکائویی در سراسر کشور

نمایندگی های عرضه پودر کیک اسپونچ کاکائویی در سراسر کشورنمایندگی‌هایی در سطح شهر وجود دارند که این کیک ها را به صورت عمده در اختیار خریداران قرار میدهند. خریداران هم می توانند این پودر ها را به صورت تکی  یا کلی به مغازه داران و مشتریان خود بفروشند.

نمایندگی های عرضه پودر کیک این پودر ها را با قیمت مناسب تری به بازار ارائه می دهند و همچنین می توانند به سایر نقاط کشور این کالا را ارسال نمایند.

طعم بی نظیر این کیک های اسپونچ کاکائویی نظر همه را به خود جلب کرده است و همواره اکثر مردم تمایل زیادی به خرید این کالا نشان می دهند. بعضی شرکت ها بیش‌از ۲۰ نوع طرح مختلف با وزن های متفاوت در بسته بندی های بسیار جذاب و زیبا  با قیمت بسیار مناسب تولید و در سراسر کشور از نمایندگان فعال دعوت به همکاری می کنند.

این کیک بافت بسیار نرم و خوبی دارد و چون در مواقع قرار گرفتن در مجاورت هوا خشک می شود سطح آن را با روش های تزیینی کامل می‌پوشانند.‌ کیک ها با توجه به مناسبتی که برای آن ها در نظر گرفته شده است متفاوت می باشند.

به عنوان مثال کیک عروسی؛ کیک تولد از جمله کیک هایی هستند‌که در درجه اول قرار گرفته اند. فروش پودر کیک اسپونچ کاکائویی به صورت کلی و جزئی می باشد.

قیمت روز پودر کیک اسپونچ کاکائویی در بازار

پودر کیک اسپونچ کاکائویی ازجمله پودرهای مرغوب و خوب است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. قیمت این مدل‌کیک اسپونچ بسته به وزن و مقداری دارد که سفارش می دهند.

بدیهی است این مدل کیک از قیمت مناسبی‌ربرخوردار می باشد. یکی از نکات جالب توجه کیک ها این است که همه ی آنها به شکل اشکال هندسی هستند و این یکی از رسم ها و عقاید مصریان می باشد.

خرید این پودرها به صورت اینترنتی هم راحتی کار را به دنبال دارد و هم هزینه کمتری نسبت به روش های دیگر خرید‌ دارد. بعضی پودرهای کاکائویی روشن و بعضی تیره هستند و این خود به ذائقه و سلیقه مشتریان بستگی‌دارد.

این پودرهای آماده در سوپر مارکت‌ها هم به راحتی یافت می شوند و خیلی راحت‌ در دسترس همه قرار می گیرد. این کیک های اسپونچی از مواد درجه یک ساخته شده اند و طعم بسیار عالی دارند.

سه ویژگی‌ مهم در ساخت این کیک اهمیت دارد یکی‌ شیرین بودن آن؛ دو سبکی و سومی بافت نرم و خوب آن است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهران هجری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09120545776
پست الکترونیکی: mehranhejry@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز پودر کیک مافین وانیلی ۹۸ در بازار ایران

پودرکیک آماده در بسته های مختلفی در کارخانه های کشورمان ایران درحال تولید است. درست کردن کیک با استفاده از این پودر کیک ها، خیلی راحت و آسان است. قیمت پودر کیک

دیدگاهتان را بنویسید