مواد قنادی
خانه / پودر کیک / بازار پودر کیک اسپونچ کاکائویی در ایران

بازار پودر کیک اسپونچ کاکائویی در ایران

پودر کیک اسپونچ یکی از انواع پودر کیک های آماده است، با آرد غنی شده و طبخ شیرین و همراه با افزودنی های طعم دهنده که می توان آنرا از فروشگاه های مختلف تهیه کرد. و با آن انواع نان، کیک، بیسکویت و پیراشکی را تهیه کرد.

پودر کیک اسپونج در طعمهای مختلف کاکائویی، پرتغالی، وانیلی، موزی و توت فرنگی وجود دارد و امروز بازار پودر کیک اسپونچ کاکائویی و همچنین طعمهای دیگر در ایران به خاطر مصرف زیاد انواع کیک و بیسکویت توسط مردم پررونق است. پودر کیک در کشور توسط برندهای مختلفی تولید می شود.

بازار پودر کیک اسپونچ کاکائویی در ایران

خرید و فروش پودر کیک اسپونچ کاکائویی در کشور

خرید و فروش پودر کیک اسپونچ کاکائویی در کشورخرید و فروش پودر کیک اسپونچ هم به صورت فله ای و هم به صورت بسته بندی امکان پذیر است. خرید پودر کیک اسپونچ به صورت فله ای معمولا توسط کیک پزیها و شیرینی فروشی ها صورت میگیرد و خرید آن به صورت بسته ای توسط مصرف کنندگان صورت میگیرد.

البته خرید و فروش این پودر کیک مانند سایر اقلام و مواد خوراکی به صورت اینترنتی نیز امکان پذیر است که در این صورت امر خرید و فروش برای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان بسیار آسان تر می شود.

نکته ی دیگر در مورد پودر کیک اسپونچ و به طور کلی پودر کیکهای آماده این است که به علت وجود مواد طعم دهنده در آن امر پختن کیک راحت تر می شود به دلیل این ویژگی خرید آن توسط مصرف کنندگان با استقبال بیشتری رو به رو می شود. پودر کیک آماده می تواند از هر کسی یه قناد بسازد.

همچنین استفاده از پودر کیک آماده باعث صرفه جویی در وقت و انرژی هم می شود زیرا تهیه مواد کیک با استفاده از انواع پودر کیک آماده چند دقیقه زمان لازم دارد در صورتی اگر با آرد معمولی، وانیل، تخم مرغ، شیر  بخواهیم مایع کیک را تهیه کنیم زمان بیشتری را لازم داریم.

قیمت پودر کیک اسپونچ کاکائویی برای خریدار عمده

قیمت انواع پودر کیک و از جمله پودر کیک اسپونج مانند هر مواد غذایی دیگری با توجه به مقدار آن متفاوت و خرید بسته ای یا فله ای آن متفاوت است.

قیمت پودر کیک اسپونچ مانند سایر مواد خوراکی برای خریداران عمده قیمت پایین تری خواهد بود زیرا این خریداران این ماده خوراکی را در حجم بالایی خریداری می کنند که سود بالایی را نصیب تولیدکنندگان می کنند و به علت این سود دهی و خرید بالا طبعا قیمت پایین تری را پرداخت می کنند.

علاوه بر این چون خریداران عمده به صورت مستقیم و بدون واسطه پودر کیک را از تولیدکنندگان تهیه میکنند و واسطه گرها وجود ندارند قیمت کمتری را پرداخت می کنند.

    

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهران هجری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09120545776
پست الکترونیکی: mehranhejry@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز پودر کیک مافین وانیلی ۹۸ در بازار ایران

پودرکیک آماده در بسته های مختلفی در کارخانه های کشورمان ایران درحال تولید است. درست کردن کیک با استفاده از این پودر کیک ها، خیلی راحت و آسان است. قیمت پودر کیک

دیدگاهتان را بنویسید